Zaloguj się
Logowanie Rejestracja

Te rewolucyjne zmiany nie wpływają negatywnie na komfort i ciągłość Państwa pracy z Comarch ERP iFaktury24. Do nowej wersji usługi logują się Państwo w taki sam sposób jak dotychczas. Wszystkie zapisane dane, które posiadali Państwo w poprzedniej wersji, są dostępne w nowej odsłonie bezpośrednio po zalogowaniu. Nawigacja po usłudze odbywa się w analogiczny sposób jak dotychczas.

Od teraz, wchodząc na stronę logowania Comarch ERP iFaktury24 dostępną tutaj », logują się Państwo bezpośrednio do nowej wersji usługi.

Uruchomienie nowej wersji Comarch ERP iFaktury24 to prawdziwy przełom dla rozwoju naszej usługi. Wprowadzając możliwość pracy na urządzeniach mobilnych wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Nowa wersja umożliwia Państwu korzystanie z Comarch ERP iFaktury24 w modelu cloud – poprzez przeglądarkę internetową, na:

 1. Urządzeniach mobilnych wykorzystujących platformy:
  • Android min. 4.0 (przeglądarka Google Chrome).
  • iPhone OS min. 4 (przeglądarka Safari).
  • Windows Phone 8 (przeglądarka Microsoft Internet Explorer Mobile).
 2. Komputerach stacjonarnych i laptopach z przeglądarkami internetowymi:
  • Microsoft Internet Explorer od wersji 11.
  • Google Chrome od wersji 34.
  • Mozilla Firefox od wersji 28.

Zachęcamy również Państwa do wyrażania swoich opinii oraz przedstawiania własnych pomysłów dotyczących rozwoju Comarch ERP iFaktury24 w serwisie „Społeczność Comarch” dedykowanym Klientom i Partnerom Comarch SA.

Miło nam również poinformować, że z Comarch ERP iFaktury24 korzysta już prawie 28 tysięcy klientów. Zainteresowanie programem w 2014 jest nadal bardzo duże. Potwierdza to wzrost sprzedaży o 123% w pierwszym kwartale 2014 roku w stosunku do pierwszego kwartału 2013. Duże zadowolenie klientów z Comarch ERP iFaktury24 potwierdzają również przeprowadzone przez nas badania. Aż 78% użytkowników poleca naszą usługę innym firmom. W świetle tak obiecujących wyników, liczymy na kontynuację dynamicznego wzrostu liczby nowych użytkowników Comarch ERP iFaktury24 oraz na to, że nowa wersja jeszcze bardziej wpłynie na Państwa zadowolenie z naszego rozwiązania.