Zaloguj się
Logowanie Rejestracja

Nowa aplikacja została poszerzona o szereg funkcji, dzięki którym użytkownik będzie mógł jeszcze sprawniej zarządzać przedsiębiorstwem. Szczególnie istotną zmianą, jaka pojawiła się w nowej wersji aplikacji to możliwość samodzielnego prowadzenia uproszczonej księgowości. Nowa aplikacja Comarch ERP iFaktury24 pozwala na:

-wystawianie faktur i rachunków – w tym również faktur zaliczkowych, walutowych i korygujących -kontrolowanie stanów magazynowych – inwentaryzacja, spis z natury -księgowanie dokumentów – prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencja pracowników i ich wynagrodzeń, przegląd wyposażenia -wymianę dokumentów z biurem rachunkowym -bezpłatne sprzedawanie towarów przez e-Sklep lub na portalu wszystko.pl

Od teraz Klienci Comarch ERP iFaktury24 mogą korzystać z pełnej funkcjonalności usługi, korzystając z rozwiązania dostępnego w Sklepie Windows lub przez przeglądarkę.

Nowi użytkownicy Comarch ERP iFaktury24 mogą sprawdzić możliwości aplikacji w wersji testowej, która umożliwia wystawienie 10 dokumentów handlowych lub księgowych. Istnieje możliwość nabycia pełnego dostępu do usługi, zgodnie z cennikiem dostępnym tutaj.

Z radością informujemy, że z Comarch ERP iFaktury24 korzysta już ponad 31 tysięcy zadowolonych klientów, a zainteresowanie programem stale rośnie. Wierzymy, że dostępność nowej aplikacji sprawi, że usługa Comarch ERP iFaktury24 stanie się dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjna.