Zaloguj się
Logowanie Rejestracja

Nowe logowanie w Comarch ERP iFaktury24 to duże ułatwienie dla Klientów pracujących w chmurze Comarch, ponieważ od teraz przy pomocy tylko jednego hasła dostępowego można korzystać z rozwiązań chmurowych bez konieczności osobnego logowania się do każdego z nich.

Nowa wersja przyniosła też ze sobą możliwość wykonywania operacji seryjnych na dokumentach, dzięki czemu zbiorowe działania takie jak drukowanie wielu dokumentów czy wysyłka mailem mogą być realizowane w jeszcze krótszym czasie. Nowością jest też terminarz, który z pewnością ułatwi pracę i organizację. Ponadto synchronizacja z Kalendarzem Google sprawia, że dostęp do terminarza jest możliwy bez konieczności logowania się do naszego systemu. Pragniemy też zaznaczyć, że dzięki możliwości nowego logowania się do usług Comarch Cloud będziecie Państwo mogli sprawnie wymieniać informacje na Społeczności Comarch, do której dostęp jest możliwy podczas logowania się nowym sposobem w Comarch ERP iFaktury24.

Serdecznie polecamy zapoznanie się z możliwościami płynącymi z nowego sposobu logowania. Zachęcamy do korzystania Comarch ERP iFaktury24, któremu zaufało już ponad 39 tysięcy klientów i liczba ta wciąż rośnie.