Zaloguj się
Logowanie Rejestracja

faktury

Wystawiam faktury w kilka sekund
Z Comarch ERP iFaktury24 możesz prowadzić całą swoją firmę również poza biurem. Nieważne, co masz pod ręką: komputer, laptop, tablet czy telefon, Comarch ERP iFaktury24 jest zawsze w pogotowiu.
01
Faktury i rachunki
Z Comarch ERP iFaktury24 możesz w prosty sposób wystawiać:
 • Faktury sprzedaży,
 • Faktury zakupu,
 • Faktury proforma,
 • Faktury zaliczkowe,
 • Faktury w walutach obcych,
 • Faktury korygujące,
 • Rachunki,
 • Paragony.
Pamiętaj, że liczba wystawionych dokumentów w programie jest nielimitowana.
02
Należności i zobowiązania
Dzięki Comarch ERP iFaktury24 możesz w prosty sposób sprawdzać, kontrolować swoje zaległe płatności oraz rozliczać swoich kontrahentów.
03
Kontrahenci, produkty i usługi
Dodawanie nowego kontrahenta czy produktu jest teraz bardzo proste. Możesz dodawać kontrahentów wpisując jedynie numer NIP – dzięki integracji z GUS pozostałe dane zostaną uzupełnione automatycznie. Stwórz swoją listę produktów i kontrahentów, a potem wystawiaj szybko i wygodnie dokumenty. Jeżeli listę produktów i kontrahentów dotychczas gromadziłeś na swoim komputerze, możesz teraz w kilka sekund przenieść wszystkie dane do Comarch ERP iFaktury24 i rozpocząć wystawianie faktur.
04
Drukarka fiskalna
Możesz rejestrować paragony, faktury zaliczkowe i finalne na drukarce fiskalnej. Takie rozwiązanie pozwala na jeszcze bardziej kompleksową obsługę firmy.
05
Mogę dostosować program do swoich potrzebl
Dostosuj program do własnych potrzeb, umieszczając logo i nazwę swojej firmy na fakturach, dodając opisy do dokumentów lub ustawiając swoje własne schematy numeracji. Aby praca z programem była jeszcze bardziej przyjemna, możesz również ustawić swoją ulubioną tapetę.
06
Sprzedaję za darmo na wszystko.pl
Comarch ERP iFaktury24 jako jedyne na rynku rozwiązanie tego typu umożliwia Ci sprzedawanie swoich produktów całkowicie za darmo na portalu handlowym wszystko.pl. Więcej o zasadach działania i uruchomieniu sprzedaży dowiesz się tutaj.

magazyn

Mam swój magazyn pod pełną kontrolą
Przygotowany przez nas zestaw funkcji przedstawiony poniżej, został specjalnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Zobacz i przekonaj się, że jeszcze nigdy zarządzanie magazynem nie było takie proste.
01
Kontrola stanów magazynowych
W Comarch ERP iFaktury24 możesz włączać kontrolę stanów magazynowych dla poszczególnych lub wszystkich produktów. Ustawiając kontrolę stanów, program zapobiega sprzedaży towarów, których nie masz na magazynie.
02
Ewidencja ilości oraz wartości towarów
Możesz w prosty sposób sprawdzić stan swoich towarów na magazynie. Wystarczy, że wejdziesz na listę produktów, a przy każdym towarze zobaczysz jego stan na magazynie.
03
Inwentaryzacja i spis z natury
Comarch ERP iFaktury24 pozwoli Ci na przeprowadzenie pełnego procesu inwentaryzacji oraz spisu z natury w Twojej firmie.

księgowość

Nie martwię się o księgowość – program wszystko robi za mnie
Tak, to prawda maksymalnie zautomatyzowaliśmy proces księgowania. Ty tylko wystawiasz faktury, a program samodzielnie księguje dokumenty. Funkcje przedstawione poniżej, zapewnią Ci obsługę całego procesu prowadzenia uproszczonej księgowości od A do Z.
01
Rejestry sprzedaży, zakupów oraz rachunków
Comarch ERP iFaktury24 samodzielnie prowadzi rejestr VAT wszystkich wystawionych przez Ciebie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nie musisz już pamiętać o zaksięgowaniu faktury, program zrobi to za Ciebie.
02
Księga podatkowa
Księgę przychodów i rozchodów również prowadzi za Ciebie program. Zapisy w księdze są wprowadzane automatycznie na podstawie wystawianych dokumentów czy rozliczanych wynagrodzeń twoich pracowników.
03
Ewidencja pracowników, wynagrodzeń oraz wyposażenia
W Comarch ERP iFaktury24 możesz dodawać swoich pracowników oraz ustalać wysokość ich wynagrodzeń. Na podstawie podanej wartości wynagrodzenia brutto, program sam wylicza wymagane składki. Dodatkowo, w prosty sposób możesz prowadzić ewidencję wyposażenia swojej firmy.
04
Deklaracje VAT-7
Comarch ERP iFaktury24 sam uzupełnia twoje e-deklaracje na podstawie wystawionych wcześniej faktur w wybranym przez Ciebie systemie: miesięcznym lub kwartalnym. Wypełnioną deklarację możesz przesłać wprost z programu do urzędu skarbowego, wysłać mailem lub wydrukować.
05
Cenię swój czas, księgowość zostawiam profesjonalistom
Jeżeli każda chwila jest dla Ciebie cenna i chcesz żeby księgowością Twojej firmy zajmowali się profesjonaliści, skorzystaj z wyszukiwarki biur rachunkowych na iKsięgowość24.pl i wymieniaj dokumenty elektronicznie ze swoim księgowym za pomocą Comarch ERP iFaktury24.

ANALIZY I RAPORTY

Zrozum dane swojego biznesu
Business Intelligence pozwala na bieżące raportowanie i analizowanie kondycji twojej firmy oraz podejmowanie właściwych decyzji. Nieważne, co masz pod ręką: komputer, laptop, tablet czy telefon – potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu.
01
Gotowe raporty i analizy
Comarch BI Point umożliwia przeprowadzanie codziennej analizy sprzedaży, lepsze zarządzanie należnościami czy kontrolę rentowności. Przykłady raportów standardowych:
 • Raport sprzedaży
 • Raport należności i zobowiązań
 • Raport produktów
 • Raport kontrahentów
02
Szybki dostęp do najistotniejszych informacji
W narzędziu poza raportami znajdują się także pulpity managerskie (tzw. dashboardy), które pozwalają na łączenie kilku obszarów analiz jednocześnie. Dzięki temu jeden rzut oka wystarczy, by np. poznać trend sprzedaży, stopień wykonania planu i kontrahentów którzy przynoszą największy zysk.
03
Możliwość tworzenia własnych raportów
Obsługa Comarch BI Point nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej – z łatwością możesz tworzyć własne raporty metodą przeciągnij i upuść, bez wsparcia ekspertów IT.
04
Przewaga konkurencyjna
Dzięki bieżącemu monitorowaniu kondycji firmy oraz prognoz przeprowadzanych na podstawie trendów z danych historycznych będziesz podejmować decyzje oparte na wiedzy, nie na intuicji.

sklep internetowy

Prowadzę własny sklep internetowy
Comarch ERP iFaktury24 pozwala Ci prowadzić swój własny sklep internetowy. Całą sprzedaż i obsługę zamówień w Twoim sklepie prowadzisz wprost z programu Comarch ERP iFaktury24, a uruchomienie sklepu jest banalnie proste.
01
Łatwo zwiększam zasięg swojej oferty
Dzięki Comarch ERP e-Sklep możesz sprzedawać swoje towary w kilku miejscach jednocześnie. Docieraj do nowych klientów wykorzystując platformy takie jak Allegro, wszystko.pl, Facebook, czy porównywarki cenowe: Ceneo, Google Shopping, Nokaut, Okazje.info, Sklepy24.pl, Skąpiec.
02
Ustawiam dowolny wygląd swojego sklepu
Możesz modyfikować wygląd swojego sklepu najprostszą metodą "przeciągnij i upuść". Możesz również tworzyć zaawansowane projekty, dzięki specjalnym edytorom lub łatwo importować gotowe szablony graficzne.

Zobacz jak wyglądają przykładowe szablony graficzne tutaj
03
Wygodnie obsługuję wszystkie transakcje
Sam decydujesz, które towary i usługi chcesz sprzedawać w swoim sklepie. Wszystkie złożone zamówienia składane przez klientów widzisz w Comarch ERP iFaktury24 w formie faktur proforma. Na tej podstawie wystawiasz faktury sprzedaży, a Klient na bieżąco wie, jaki jest stan realizacji zamówienia.
04
Kontroluję swój biznes i wyciągam wnioski
Comarch ERP e-Sklep pomoże Ci tak zaplanować sprzedaż, abyś mógł zarobić jak najwięcej unikając nadmiernych zapasów. Dzięki możliwości tworzenia intuicyjnych analiz, na bieżąco kontrolujesz np. najczęściej kupowane towary czy wartości zamówień w czasie. Aplikacja jest również w pełni zintegrowana z Google Analytics.

Więcej o możliwościach Comarch ERP e-Sklep dowiesz się tutaj

wszystko.pl

Sprzedaję za darmo w Internecie i zarabiam pieniądze
Comarch ERP iFaktury24, jako jedyne rozwiązanie tego typu umożliwia Ci sprzedawanie swoich produktów całkowicie za darmo na portalu handlowym wszystko.pl. Całą sprzedaż i obsługę zamówień prowadzisz bezpośrednio z Comarch ERP iFaktury24.
01
Prosto i szybko uruchamiam sprzedaż
Uruchomienie sprzedaży na wszystko.pl jest bardzo proste. Wystarczy zaznaczyć tylko jeden parametr w programie a następnie zalogować się do wszystko.pl, uzupełnić dane i od razu możesz rozpocząć sprzedaż.
02
Zgłaszam zapytania i przedstawiam oferty
Jako użytkownik portalu masz możliwość złożenia zapytania ofertowego na konkretny produkt znajdujący się na wszystko.pl, a także złożyć ogólne zapytanie na dedykowanej stronie oferty.wszystko.pl. Zdobywaj nowych klientów odpowiadając na zapytania ofertowe użytkowników wszystko.pl.
03
Nie ponoszę żadnych opłat
Aby sprzedawać na wszystko.pl nie musisz posiadać sklepu internetowego, ponieważ sprzedajesz wprost z Comarch ERP iFaktury24. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów, po prostu bez ryzyka sprzedajesz za darmo, co chcesz i ile chcesz.
04
Wygodnie obsługuję wszystkie transakcje
Sam decydujesz, które towary i usługi chcesz sprzedawać na wszystko.pl. Wszystkie złożone zamówienia składane przez klientów widzisz w Comarch ERP iFaktury24 w formie faktur proforma. Na tej podstawie wystawiasz faktury sprzedaży, a Klient na bieżąco wie, jaki jest stan realizacji zamówienia.
05
Ponad 300 tysięcy produktów
Ideą wszystko.pl jest to, aby klient mógł znaleźć dosłownie wszystko. Dlatego możesz sprzedawać każdy swój produkt i usługę. Ponad 300 tysięcy towarów na wszystko.pl sprawia, że jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się platform handlowych w Polsce. Dowiedz się więcej na wszystko.pl.